Comments Off on Projekt – građanska inicijativa ”Hollywood na Vuki” – Festival igre i smijeha
Društvo za pomoć mentalno retardiranim osobama Vukovar – Golubica, uz novčanu potporu Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva i Zaklade za razvoj lokalne zajednice ”Slagalica” i pokroviteljstvom Vukovarsko-srijemske županije i župana Bože Galića i Grada Vukovara i gradonačelnika Željka Saboa, povodom Europskog tjedna mobilnosti i Hrvatskog olimpijskog dana provodi građansku inicijativu ”Hollywood na Vuki” – Festival igre i smijeha.Događaj se sastoji od glazbeno-scenskih, sportsko-rekreativnih i društvenih aktivnosti, koje će popratiti i volonterski dobrotvorni rad.

U utorak 11. rujna u 10,00 sati do 14,00 sati:

– 5. likovna kolonija, sajam stvaralaštva/izložbe radova,

– društvene igre,

– uređenje vrta i prostora uz Vuku.

Sudjelovat će dječji vrtići, Udruga kreativaca i likovnih stvaratelja, Moto Klub Golubica, Klub osoba s mentalnom retardacijom Golubica, članovi udruge KIC, Zelena akcija, susjedi, volonteri…

Aktivnosti će se održati u vrtu stambene zajednice u Vukovaru, Ivana Gorana Kovačića 90a i na obali Vuke.

Ovakvim susretom želimo doprinijeti zajednici promovirajući volonterski rad, poticati socijalizaciju i integraciju korisnika u susjedstvo i lokalnu zajednicu te poboljšati suradnju i razmjenu iskustava sa srodnim udrugama i ustanovama na razini Vukovarsko-srijemske županije.

Radujemo se Vašem dolasku i sudjelovanju na “Festivalu igre i smijeha”

vukovar.hr

Comments are closed.